Kontakta oss

Information hur du kontaktar skolan.

Skolledning

Shaju Kohinoor
Tf. rektor
08-606 75 25
shaju.kohinoor@haninge.se

Bobby Sundin
Biträdande rektor grundsärskola, lärstudio och elevhälsa
08-606 88 77
bobby.sundin@haninge.se

Anna-Maria Sandborg
Biträdande rektor förskoleklass, årskurs 1-3, fritidshem samt tf. biträdande rektor årskurs 4-5  
08-606 86 38
anna.sandborg@haninge.se

Ioanna Costas
Biträdande rektor årskurs 6-9
08-606 88 06
ioanna.costas@haninge.se

Natasa Jovic
Administrativ Chef
08-606 88 01
natasa.jovic@haninge.se

Elevservice och vaktmästeri

Edith Guzman
Skolassistent
08-606 88 18
edith.guzmanaliendre@haninge.se

Marko Ivanovic
Vaktmästare
08-606 88 17
marko.ivanovic@haninge.se

Senast uppdaterad: 16 augusti 2021