Hej! Du använder en gammal webbläsare

Inom kort kommer vissa funktioner på haninge.se inte fungera med den här gamla webbläsaren. Vi vill gärna ha dig kvar som besökare och rekommenderar att byta till Mozilla Firefox, Google Chrome eller Microsoft Edge.

Kontakta oss

Information hur du kontaktar skolan.

Sjukanmälan

Sjuk- och frånvaroanmäl ditt barn före kl: 08.00 via applikationen Unikum Familj

Skolledning

Krister Tegnestrand
Rektor
08-606 75 25
krister.tegnestrand@haninge.se

Bobby Sundin
Biträdande rektor anpassad grundskola, lärstudio och särskild undervisningsgrupp
08-606 88 77
bobby.sundin@haninge.se

Samuel Grinblatt Zamora
Biträdande rektor skolakuten
08-606 77 82
samuel.grinblatt@haninge.se

Anna-Maria Sandborg
Biträdande rektor förskoleklass, årskurs 1-3, fritidshem
08-606 86 38
anna.sandborg@haninge.se

Patrik Eriksson
Biträdande rektor årskurs 4-6
08-606 74 07
patrik.eriksson@haninge.se

Ioanna Costas
Biträdande rektor årskurs 7-9
08-606 88 06
ioanna.costas@haninge.se

Natasa Jovic
Administrativ Chef
08-606 88 01
natasa.jovic@haninge.se

Skoladministration och vaktmästeri

Alexandra Emt
Administratör
08-606 48 96
alexandra.emt@haninge.se

Edith Guzman
Administratör
08-606 88 18
edith.guzmanaliendre@haninge.se

Marko Ivanovic
Vaktmästare
08-606 88 17
marko.ivanovic@haninge.se

Senast uppdaterad: 14 april 2023